Presidenti Ilir Meta ka dhënë një tjetër mesazh në rrjete sociale.

Ai thotë se nuk e duan në Krye të Shtetit dhunuesit e të drejtave të shqiptarëve, e ata që synojnë ndryshimin e kufijve të Kosovës e janë pro “Ballkanit të Hapur”.

Postimi i Ilir Metës:

Nuk më duan President dhunuesit e të drejtave të shqiptarëve, kush synonte ndryshimin e kufijve të Kosovës dhe kush është pro “Ballkanit të Hapur”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb