TIRANË

Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka zgjedhur të përcjellë sot një tjetër mesazh për ndjekësit në rrjetet sociale. Ndërsa poston foton nën degën e mimozës, Meta shkruan se ‘Pranvera po afron!”.

Më herët kreu i shtetit ftoi sërish qytetarët që t’i bashkohen thirrjes së tij për të protestuar në 2 mars në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb