Një periudhë intensive për Michelle Hunziker, e cila me pushime me miqtë e saj në Panarea, lançon videoklipin e ri të ish-bashkëshortit të saj Eros Ramazzotti, ku shfaqet edhe ajo së bashku me vajzën e saj Aurora duke folur për dashurinë në të gjitha format e saj. Ndërkohë ajo mendon për të dashurin e saj Giovanni Angiolini i cili po kalon një kohë të mirë në Berlin në një event social mes VIP-ave. Bëhet virale fotoja e kirurgut estetik qe pozon me Elizabeth Hurley.

Pikërisht ne momentin kur Michelle është në Itali për të shijuar pushimet në Ishujt Eolian me miqtë e saj, i dashuri fluturon për në Gjermani dhe e lë veten të fotografohet së bashku me Liz Hurley. Me i bukur se asnjëherë, ai i buzëqesh kamerës dhe e lë veten të përjetësohet mes VIP-ave.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Pas një fundjave romantike në Sardenjë mes drekës në det të hapur, perëndimeve të pakufishme të diellit dhe darkave me qirinj, dy të dashuruarit ndahen për angazhime të ndryshme. Mjeku fluturoi nga Cagliari për në Berlin, ndërsa Hunziker pas pushimeve me vajzat, Sole dhe Celeste, të bëra nga ish-Tomaso Trussardi, lundroi në Mesdhe me disa miq për disa ditë argëtimi. Tani të presim se kur do takohen Mishel dhe Xhovani? Paparacët janë në gjurmët e tyre…

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb