SHBA

Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama herë pas here surprizon fansat e saj, duke guxuar gjithmonë me veshjet dhe stil.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi në një prej intervistave të dhëna për autobiografinë e saj ‘Becoming’, 55-vjearja është shfaqur me flokë me ngjyrë më të çelët se zakonisht.

Ajo kishte veshur një fustan me shkëlqim, megjithatë ndryshimi i dukshëm tek flokët e saj ka bërë që fansat të komentojnë në rrjetet sociale.

“Më pëlqeu të dëgjoja, por flokët e tu më mahnitën”,- komentoi një prej ndjekësve të saj, duke i vënë në dukje se Obama dukej në formë të shkëlqyer.
(BalkaWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: