Miley Cyrus ka qenë nga yjet e spektaklit që e ka mbështetur Hilary Clinton në garën për në Shtëpinë e Bardhë dhe pas humbjes së saj në zgjedhje ka shpërthyer në lot.

Këngëtarja amerikane është ndjerë e shokuar pas fitores së Donald Trumn në zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara.

Cyrus e pranon Trump-in si President, megjithëse vazhdon të përlotet në videon e postuar prej saj.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: