Pas polemikave të vazhdueshme për fotot e saj hot në rrjetet sociale Miley Cyrus ka bërë sërish të flasin për të.

Tani këngëtarja dhe artistja e ‘Black Mirror’ që është protagoniste e një episodi të sezonit të 5 të serive të famshme televizive, nën petkun e artistes pop Ashley O, kthehet në qendër të vëmendjes, për një selfie, në shtrat, me një tub oksigjeni në hundë.

Një sëmundje e papritur e ka goditur disa ditë më parë artisten: ’Ashley O nuk mund të performojë për shkak të një alergjie të papritur. Por ajo është në gjendje të bëjë një selfie’.

Kështu shkruan ylli i pop-it duke ju referuar personazhit të serive televizive.

Sëmundja e saj u shkaktuar nga intoleranca ndaj molusqeve, një problem për të cilin Cyrus nuk ishte në dijeni, duke i sjellë fryrje në fyt dhe probleme me frymëmarrjen.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb