Ne rrjetet sociale disa dite me pare Miriam Cani njoftoi se së shpejti do t’i rikthehet muzikës me një projekt të ri muzikor.

Ndërkohë, ajo ka realizuar edhe një set të mrekullueshëm fotografish, në të cilat është shfaqur mjaft bukur dhe me stil.
Të gjitha fotot, Cani i ka publikuar për fansat në logarinë e saj zyrtare në Instagram.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: