Misteri në Oklahoma, SHBA, ku katër miq të zhdukur në fillim të kësaj jave u gjetën të vdekur në lumin Deep Fork, në jugperëndim të qytetit Okmulgee, pranë Tulsa.

Të katërt janë parë për herë të fundit të dielën rreth orës 20:00 me biçikletë. Policia po heton rastin, në pritje të rezultateve të autopsisë. Mes hipotezave është edhe ajo e marifetit që përfundoi në tragjedi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb