SHBA- Fiksimi i saj ishte të bëhej oficere policie, por kishte një problem, gjoksin e madh.

Sadowska Hannah, 33 vjeçe në vitin 2007 kishte kryer operacion për zmadhimin e gjoksit , i cili tashmë i është kthyer në pengesë për realizimin e ëndrrave të saj, ndaj ka vendosur ta heqë.
Pas ndërhyrjes Hannah ka aplikuar për t’u bërë oficere policie dhe aktualisht po studion për kriminologji në Universitetin Glynd’r në Wrexham.
“Unë nuk mund të arrestoja kriminelët me gjoksin prej silikoni”.

Sadowska nuk është e vetmja femër që po zvogëlon gjoksin, duket se këto raste po shtohen ditë pas dite dhe mania për të pasur silikon në trup po zbehet me kalimin e kohës.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: