Fifi dhe Graniti tashmë janë miq përsëri. Fifi dhe Graniti së fundi kanë rregulluar raportet e tyre përsëri.

Ata po kalojnë kohë brenda shtëpisë duke treguar s endonëse Graniti ishte ai i cili e refuzoi këngëtaren kosovare ata ende munden të mbajnë një kontakt miqësor.

Së fundi derisa dyshja së bashku me Palomën po rrinin jashtë në oborrin e shtëpisë Fifi filloi duke provokuar Granitin me lëvizje të këmbëve teksa i pushonte ato në këmbët e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb