Ajo është një top modele që ka bërë histori në botën e modës, që pavarësisht moshës vazhdon ende sot të mbetet ndër modelet më të kërkuara.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Naomi Campbell, që pak ditë më parë festoi 50-vjetorin e ditëlindjes është shfaqur e mrekullueshme në disa foto të realizuara në metronë e New York.

Ka qenë pikërisht miku i saj Pierpaolo Piccoli, drejtori krijues i firmës së famshme Valentino, që me rastin e ditëlindjes së modeles ka bërë publike këto foto të patreguara më parë dhe të realizuara për fushatën publicitare të firmës së njohur në 2019.

Në fotot e realizuara në 2019 nga Inez & Vinoodh e mrekullueshmja Naomi Campbell shfaqet nudo në metronë e New York, në pozicione provokuese, shtrirë në selidjet e trenave dhe zbathur, duke mbuluar pjesët e saj intime me çantën e firmës së njohur italiane.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb