Këngëtarja e Anxhela Peristeri sot do të performojë në natën finale të Eurovision ku përfaqëson vendin e saj, Shqipërinë.

Peristeri disa orë para nisjes së evenimentit i ka kërkuar të gjithë shqiptarëve jashtë shtetit të marrin pjesë në votimet e Eurovision.

Secili mund të votojë me kodin 02 në numrin e shtetit përkatës dhe vota do të shkojë për Anxhela Peristerin.

Ndërkohë shqiptarët brenda Shqipërisë mund të votojnë në numrin 149101.

STATUSI NGA ANXHELA PERISTERI

Sonte eshte nata finale e Eurovizionit❤️ Une do performoj e dyta ☺️ Te gjithe shqiptaret qe jetojne jashte Shqiperise mund te votojne ne nr e shtetit perkates me kodin 02 ne momentin qe fillon votimi dhe nr i telefonit shfaqet ne ekran!Nga nje telefon mund te votohet deri ne 20 here🔥🔥 Faleminderit shume per mbeshtetjen! Ju dua❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb