Trendi i operacioneve plastike tek personazhet e famshem i ka pushtuar gati të gjitha, dhe kësaj tendence nuk kishte se si t’i shpëtonte as Genta Ismajli

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja e cila u dallua nga të tjerat qysh në paraqitjen e parë, tani është vështirë ta dallosh nga të tjerat sa i përket pamjes.

Ajo u largua për pak kohë nga skena, duke u zhvendosur në Amerikë, ku erdhi me një pamje tjetër që i habiti te gjithë.

Tani Genta përflitet mjaft shumë për jetën private, pasi ajo është në një lidhje me një biznesmen turk

Por të kthehemi në kohë, ja si dukej Genta para operacioneve dhe si duket tani.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb