SHBA

Koha kalon shpejt dhe tanimë Sky Blue ka bërë 3 muaj pranë mamit e babit. Si një bebush i urtë e i qetë siç ka treguar Afërdita, ka pozuar i qeshur para kameras duke shijuar kështu kohën në natyrë me mamin.

Ditën e sotme, bëhen tre muaj nga ardhja në jetë e Sky Blue dhe modelja ka ndarë me ndjekësit një foto të këndshme familjare. Ajo shfaqet krah partnerit ndërsa mban në krahë djalin. “3 muajt më të mirë të jetës sonë me ty, Sky.”, ka shkruar modelja krahas fotos.

“Bebi im është 3 muajsh sot.. vogëlushi i mamit”, ka shkruar Afërdita.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb