SHKODRA

Një 65-vjeçar është hedhur nga kati i katërt në Shkodër duke gjetur vdekjen. Policia njofton se Agron F.M, vuante nga depresioni dhe ka vdekur në vend.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Naim Gjylbegu.

 

NJOFTIMI NGA POLICIA

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 27.03.2021, ora 14:30, është marrë informacion se në lagje Naim Gjylbegu, Shkodër, se shtetasi Agron F. M. 65 vjeç , banues në lagje Naim Gjylbegu, në kushte depresioni është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje .

(BalkanWe

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb