Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët se duke nisur nga dita e nesërme dhe pasnesër, do të ketë stakime të energjisë elektrike.

Kjo për shkak të remontit të parashikuar në disa kabina në Tiranë.

ZONAT KU DO TE KETE STAKIME TE ENERGJISE
7 maj/09:00-15:00

Pjesërisht Rruga “Hysen Xhura”
8 Maj/09:00-15:00
Pjesërisht rruga “Pjetër Budi”, “Rruga e Dibrës” pranë shkollës “Ramazan Jarani”
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: