Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin për 176 individë/ familjet që përfitojnë nga paketa e dytë ekonomike duke theksuar se nga nesër fillon lëvrimi i bonusit.

Rama shpreson që deri në javën e parë të majit bonuset, që janë 400 mijë lekë për person të shkojnë të gjitha në llogaritë bankare përkatëse.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb