Ish- kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana ka publikuar në rrjetet sociale dy foto para dhe pasi qethet.

Në foton e parë Cana me flokë të vendosura keq dhe me mjekër ngjan shumë herë më i vjetër, por pas qethjes ai duket si 20 vite më i ri, sin ë kohën kur luante si futbollist.

Lorik Cana prej kohësh ka lënë futbollin teksa i është përkushtuar jetën familjare por edhe televizive. Ai jeton në Tiranë me bashkëshorten italiane dhe kanë 2 fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Loo
Loo
Kkll
Kkll

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb