Serie A është rikthyer në periudhën e artë të dikurshme, teksa këtë sezon  fituesi do të përcaktohet vetëm në javën e fundit. Milani dhe Interi do diskutojnë skudeton dhe e gjithë vëmendja e sportdashësve me 22 maj do jetë aty.

Liga Serie A ka vendosur që Sassuolo-Milan dhe Inter-Sampdoria të luhen ditën e dielë, të dyja në orën 18.00.

 

 

281400040 1512955122497074 2073979769639996383 N

 

 

Skuadra e Piolit ka 2 pikë më shumë. “Djalli” është favorit për t’ia dalë në fund, pasi do i mjaftonte edhe një barazim në Reggio Emilia.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: