Këngëtari I dashur për publikun, Shpat Kasapi, I ka dhënë fund beqarisë.

Ai e ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me të fejuarën, Selvije Jao.

Mësohet se ceremonia është bërë në fshehtësi të plotë, ndërsa lajmin, e kanë bërë vetë publike çifti përmes postimeve në rrjete sociale. Dyshja ka postuar në rrjet një fotografi nga dita e tyre e madhe.

“Nga sot, Selvije Kasapi”, shkroi në fotot e publikuara këngëtari i njohur. Nga ana tjetër kujtojmë se çifti u fejua në muajin janar të këtij viti, por ende nuk kishin përcaktuar asgjë në lidhje me dasmën për shkak të situatës nga pandemia.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb