Këngëtarja e famshme, Nicole Scherzinger ka lënë pa fjalë të gjithë gjatë performancës së saj në një koncert.

Ajo ka zbuluar linjat e saj tërheqëse teksa nuk mbante sytjena.

Anëtarja e jurisë së X Factor vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të pëlqyera të skenës ndërkombëtare të muzikës
(da.xha/BalanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb