Nicole Scherzinger është rikthyer në qendër të mediave rozë teksa është shfaqur me bikini gjatë pushimeve me familjen e saj në Hawaii.

Këngëtarja e njohur, e cila shquhet për fizkun e saj, ka treguar format e tonifikuara në një plazh.

40-vjecarja me bikini blu është shfaqur pa make-up dhe në superformë në ishullin Oahu.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb