Ka nisur me tensione protesta e opozitës sot para Bashkisë së Tiranës. Protestuesit kanë hedhur molotov dhe flakadanë, ndërsa u dëgjuan disa shpërthime. Sakaq, Policia iu bëri thirrje turmës për vetëpërmbajtje.

“Ruani qetësinë”, përsëriti disa herë thirrjet e saj drejtuar turmës policia.

Kujtojmë se sot është protesta e 12 në radhë që opozita mban para Bashkisë së Tiranës, ndërkohë që ata kërkojnë dorëheqjen e kryebashkiakut Erion Veliaj.

Për më tepër shihni pamjet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb