Na ishte një herë Mauro Icardi. Sulmuesi argjentinas, në sfidën e fundit në Kupë kundër Nice ishte inekzisten në fushë, nuk la asnjë gjurmë.

Sipas Opta, Icardi ka prekur vetëm 6 herë topin gjatë gjithë kohës që qëndroi në fushë. Kjo është një statistikë e frikshme për ish kapitenin e Inter.

Murito
Murito

Në vitet e fundit, për Icardin më shumë është folur për çështjet rozë se sa atë që jep në fushë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: