TIRANE

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar si rrallë herë një foto të të birit

Përmes facebook, Veliaj shkruan: “Na erdhi edhe një vëzhgues në shtab”, teksa mban në krahë Kajanin.

Erion Veliaj që kandidon për një mandat të dytë duket se po e kalon të dielën pranë shtabit të tij elektoral, ku nga pamjet vihet re se po monitorohet procesi i votimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb