Këngëtarja Nora Istrefi i ka munguar publikut me projekte muzikore por ka qenë tepër aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja është shfaqur me një fustan me të çara të shumta përgjatë trupit, e cila ia nxjerr më në pah hiret elegante. Nora dukej më joshëse se kurrë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: