Ishte me siguri një nga momentet që ‘theu’ ekranet televizive, kur Jason Momoa u shfaq në Jimmy Kimmel Live, si askush s’e priste.

Në një moment gazetari i ka treguar një foto ku aktori 43-vjeçar po peshkonte i zhveshur, me vetëm një copë leckë rreth belit. Siç shpjegoi ai: ” Kjo është një ‘malo’, veshje tradicionale, nga ajo që veshin Havaianët.Ai më pas shtoi se ‘ndërsa përgatitet për të filmuar serialin e ri televiziv Shefi i Luftës, Unë e vesh atë çdo ditë “.

“Po përgatitesha për rolin, sepse më pëlqen të futem në lëkurën e një personazhi, ndaj po përpiqesha të qëndroja i veshur ashtu edhe gjatë përditshmërisë dhe dikush thjesht më bëri një foto.’,tha Momoa.

Kimmel bëri shaka se peshku që kapën duhet të jetë ndjerë i tradhtuar për t’u peshkuar nga vetë Aquaman, më pas pyeti veten: “A është rehat? ». ” O zot, po. Nuk më pëlqen të vesh më rroba. E vesh çdo ditë, gjatë gjithë kohës.’

Kur Kimmel e pyeti nëse e kishte veshur poshtë rrobave gjatë intervistës, ai thjesht u ngrit në këmbë dhe filloi të zhvishej para kamerës, për të mbetur vetëm me ‘malo’ dhe publiku që shpërtheu në duartrokitje të rrëmbyeshme.

Shikoni videon (skena është pas minutës së gjashtë):

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb