Këngëtari i dashur për publikun, Ledri Vula, ka mbajtur së fundmi një koncert ku i ka ndodhur një e papritur. Teksa ishte duke performuar së bashku me Lumi B, një fanse ka hequr reçipetat dhe i ka hedhur në drejtim të tij.

Reperi shihet duke qeshur teksa i merr dhe i vendos te krahu i Lumi B. Ledri e ka publikuar këtë video në “Instastory”, ku shfaqet një fanse e tij e cila i heq reçipetat dhe ia hedh atij në skenë.

Postimin ai e ka shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot. Megjithatë, jemi shumë kuriozë të dimë se çfarë mendon partnerja e tij, Sara Hoxha për këtë skenë. Ajo dhe Ledri kanë treguar se nuk janë xhelozë dhe se i kanë kaluar këto faza në lidhjen e tyre por gjithsesi Sara duhet ta ketë një mendim për këtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb