Aktorja e njohur Olta Goxhari prej më shumë se 2 vitesh jeton në Spanjë me partnerin dhe djalin e tyre.

Në një foto të postuar pak minuta më parë në Instagram Olta shfaqet duke shijuar një gotë vere, teksa me humor shkruan: Ka shkuar çmimi i fotos kacafiu, duhet karburant të shkosh në lokal, një gotë verë kushton më shumë se është rritur çmimi i energjisë, rubinetin e gazit po na e mbyll rusi, kështu që po rrimë jashtë më mirë se bohet bukur, pra një kalvar harxhimesh një për foto.

890a8592 78c5 4867 9ccc 32c890866fdb

Por ndoshta ka kuptuar se ky nuk është një moment i duhur për të bërë humor e ironi, teksa paralelisht në Shqipëri  po zhvillohet protesta para kryeministrisë, dhe e ka fshirë diçiturën brenda pak minutash.

454545445

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb