Fotografimi me rreze X ka zbuluar se në fytin e një bebeje gjendej një kapëse metali për qafore.
Fëmijes, i cili është vetëm 16 muajsh, i kishte ngecur figura e personazhit të filmave të animuar, SpongeBob. Ekipi i mjekëve të spitalit “Mbreti Abdylaziz” në Jeddah të Arabisë Saudite, e peruan menjëherë. Varësja e xjerr nga fyti i përkiste motrës së tij të madhe.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: