Moderatori Turjan Hysko dhe bashkëshortja e tij Orinda Huta janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.

Njoftimin e ka bërë të ditur Turjani nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ ku ka zbuluar emrin e vajzës dhe nje foto me vogëlushen. Moderatori shkruan Atara Hysko dhe datën e sotme duke fotografuar krevatin e bebes në të cilin shkruhet princess Atara.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb