Oriola Marashi ka postuar disa foto që kanë rritur temperaturen ne rrjetet sociale.
Bukuroshja ka vazhduar me set-te të reja për firma të ndryshëm dhe këtë e ka bërë edhe këto ditë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur, teksa mbulon pjesët intime të saj me një najlon.

Oriola tashmë ka qenë pjesë e disa sfilatave të modës jashtë Shqipërisë, duke vazhduar karrierën e saj të suksesshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb