Oriola Marashi është një prej modeleve më të suksesshme shqiptare. Ajo vazhdimisht komentohet për paraqitjet e saj, që në të shumtën e rasteve janë provokuese.

Edhe në setin fotografik të realizuar së fundmi, ku shihet e veshur me bikini, ajo shfaqet tejet provokuese.

Në mesin e atyre që kanë lënë një koment, është edhe ai i reperit të njohur Noizy.

“Zbrita sot ne toke te shoh se si jetojne qenjet njerezore!”, ka shkruar modelja, derisa Noizy i ka komentuar: “Kshu visheni ju në mars? Me merr me vete”.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: