Ajo është një modele që shquhet për format e saj bombastike, të cilat nuk resht së ekspozuari në rrjetet sociale. Oriola Marashi tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot që poublikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto nga plazhi duke shijuar perëndimin e diellit, teksa nxjerr në pah linjat perfekte.

“Në elementin tim”, është përshkrimi që ka zgjedhur bukuroshja për këto fotografi, ku Oriola shfaqet me kurriz dhe tregon të pasmet bombastike me një kostum plazhi bojë qielli.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb