TIRANE

OSHEE përmes një komunikate për mediat bën me dije se disa zona në Tiranë kanë mbetur pa energji elektrike.

Në njoftim thuhet se pa energji për disa orë në datat 29 dhe 30 korrik do të mbeten zona të tilla si “Rruga Ali Demi”, “Rruga e Dibrës”, rruga “Kongresi i Lushnjës” etj.

Njoftimi i OSHEE:

Njoftim për abonentët Tiranë

Datat 29-30 KORRIK

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 29-30 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

29 KORRIK

9:30-15:00

rruga “Androkli Kostallari”

9:30-12:00

rruga e Dibrës

09.00-15.00  rruga “Ali Demi”, rruga “Muhamet Gjollesha”, rruga “Tefta Tashko Koco”

09:00-16:00

rruga “Andrea Mano”, rruga “Njazi Meka”

rruga e Dibrës, pranë Spitalit “Nënë Tereza”

09.00-14.00 /rruga “Ndre Mjeda”, rruga “Kongresi i Lushnjes”

30 KORRIK

09:30-15:00

rruga “Petro Marko”, rruga “Asim Vokshi”

09:30-12:00

rruga “Haxhi Hysen Dalliu”

09:00-16:00

rruga “Anastas Shundi,

rruga “Njazi Meka”

09:00-12:00

rruga “Tahir Sinani”, rruga “Pandi Dardha”

13:00-16:00

rruga “Riza Cuko”, rruga “Rexhep Preza” rruga “Pandi Dardha”

09:00- 15:00

rruga “Tefta Tashko Koco”,  rruga “Rifat Bodinaku”, rruga “Asim Zeneli”, rruga “Dervish Hima”

09.00-13.00

rruga “Gjin Bue Shpata” , pranë Drejtorisë së Tatimeve, rruga “Prokop Mima”, rruga “Ndrek Luca ”

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb