Dy këngëtarët e njohur, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, mbeten prej vitesh një ndër çiftet më të dashur për publikun. Dyshja kanë treguar se gëzojnë një martesë të shëndetshme, mes momenteve të bukura, suprizave dhe dedikimeve të ëmbla.

Së fundmi, Albani ka publikuar në profilin e tij të Instagramit dy foto krah së shoqes. Ai i ka shprehur dashurinë dhe mirënjohjen se pa të asgjë nuk do të ishte e mundur.

“Pa ty asgjë s’do ishte e mundur! Të dua” ka shkruar Albani. Kujtojmë se dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Ameli dhe Duam, pranë të cilëve publikon shpesh foto në rrjete sociale.

 640 0 5f82fbf90288d
640 0 5f82fbf90288d
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb