Kur na ndajnë edhe pak orë nga ceremonia e dasmës mjaft të përfolur mes aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj duket se çdo gjë është gati.

Ndonëse vëmendja ka qene më tepër e fokusuar tek nusja, konkretisht tek festa e beqarisë dhe tek seti fotografik i realizuar në Itali, edhe dhëndri nuk dorëzohet.

Aktori i ‘Portokalli’ ka publikuar një video teksa është duke u qethur tek berberi.
ythn
“Munohu sa te duash, prap surrat katunari ngelem”- shkruan ai në videon e publikuar në Instagram.

Munohu sa te duash, prap surrat katunari ngelem. Hahahaha @miri_sallon

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on


(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: