SHKOZA

Një person tentoi të vetëhidhet nga një pallat në Shkozë të Tiranës.
Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se personi ndodhej në një pallat përballë banesave sociale.

Për më tepër autoritetet përkatëse, Policia dhe zjarrfikësja shkuan në vendin e ngjarjes dhe e bindën të zbresë.

Ai u transportua në spital me anë të një ambulance.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb