Kryeministri Edi Rama ka uruar Papa Françeskun për 85-vjetorin.

Rama ka publikuar një foto në ‘Facebook’ , krahas së cilës shkruan: ‘Edhe 100. Jeta është një rrugëtim – Papa Françesku’.

Edi Rama

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb