Zyrtarisht në detyrë deri në gusht, kryebashkiakët e djathtë që e kanë humbur tashmë detyrën pas votimeve të 30 qershorit, do të takohen sot me kryedemokratin Lulzim Basha.

Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetari Klajdi Bodlli. Sipas të njëjtave burime, pritet që Basha t’i presë ata sot rreth orës 11:00.

Aksioni opozitar dhe vijimësia e tij, pritet të jetë temë e diskutimeve mes tyre.

(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: