TIRANE


Reperi Noizy është më i pëlqyer dhe më i ndjekuri në rrjetet sociale. Ai është tepër aktiv në profilin e tij në “Instagram”, ku poston vazhdimisht foto e video nga përditshmëria e tij.


Noizy 1
Noizy 1

Oriola Marashi e cila ishte prej kohësh ka qenë pjesë e labelit OTR, tashmë ka dalë prej tij. Në profilin e saj në rrjetet sociale, Oriola nuk poston më foto krahas Noizyt, të cilin e quante ‘mbret’. Modelja ka hequr nga lista e ndjekësve edhe faqet zyrtare të grupit.


Mirëpo Oriola nuk është e vetmja me të cilën Noizy nuk flet, sepse gjasat janë që ai t’i ketë prishur marrëdhëniet edhe me Dafina Zeqirin.

Ata nuk ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”. Kujtojmë që së fundmi kanë sjellë dhe një bashkëpunim shumë të suksesshëm, që u prit mjaft mirë nga publiku. Çfarë ka ndodhur me Noizyn dhe Dafin?

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb