TIRANE


Gerta Heta ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, shoqëruar nga tre mikeshat e saj të zemrës Rezarta, Aolta dhe Daniela, të cilat rrëfyen sekretet e miqësisë 26-vjeçare.


Gerta kujtoi kohën kur këndonte nëpër koncerte dhe instruktonte mikeshat e saj që të kërcenin për të ndezur atmosferën, duke pranuar se ndjen nostalgji për ato vite.


E pyetur nga Bieta, showgirl-i i njohur i viteve 2000, zbuloi se ka në plan t’i rikthehet muzikës, madje është në kërkim të një materiali të përshtatshëm për të.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb