MAQEDONI E VERIUT

Ministri për Shoqëri Informatike dhe Aepidemiologëve në Maqedoninë e Veriut, Damjan Mançevski është vetëizoluar pasi pati kontakte me nënkryetarin e LSDM, Muhamed Zeqiri që rezultoi pozitiv me koronavirus një ditë më parë.

Mançevski do të qëndrojë në vetëizolim për 14 ditë derisa të konfirmohet që ai nuk u prek nga COVID_19 ose e ka kaluar pa simptoma.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb