Rrjetet sociale janë kthyer vitet e fundit si një dritare ku njerëzit ekspozojnë jetën e tyre private.

Shpesh, ato janë të prirur për të publikuar pamje mjaft të mirë, ndryshe nga realja, e për këtë, kërkojnë ndihmën e programeve kompjuterike, siç është dhe “Photoshop-i”.

Ka disa që dinë ta shfrytëzojnë mjaft mirë fuqinë që të dhuron ky program dhe arrin të modifikojnë foto mjaft të mira, ndërsa të tjerë, kanë dështuar plotësisht në përdorimin e saj.

Disa prej këtyre të fundit ne i kemi zgjedhur për ju.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: