Dy banesa janë përfshirë nga flakët në zonën e Surrelit, në Tiranë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur pak më parë, ndërsa nga zjarri raportohet vetëm për dëme materiale.

Tiranë/Informacion Paraprak
Rreth orës 09:52 në Surrel janë përfshirë nga flakët dy banesa ku si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Nga hetimet paraprake zjarri ka qënë aksidental. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: