TIRANE- Personi që shihni në foto është Altin Avdylaj, i njohur ndryshe me emrin ‘Niçja’, një nga personat e arrestuar në sajë të operacionit ‘Vol Vo-4’.

Avdylaj akuzohet si pjesë e grupit Avdylaj për “Prodhim dhe shitje të narkotikëve”, “Trafikim i narkotikëve”, në bashkëpunim në formën e posaçme të grupit të strukturuar kriminal dhe organizatë kriminale, si dhe pastrim i produkteve të veprës penale.

Altin Avdylaj Ok

“Niçja” është një nga personat që thuhet se ka folur me kryebashkiakun e Durrësit Vangjush Dako, përgjime që u publikuan javën e kaluar dhe sot nga emisioni “Të Paekspozuarit” në ‘News24’.

(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: