Një përplasje me armë zjarri mësohet se ka ndodhur pasditen e djeshme në qytetin e Peshkopisë.

Mësohet se dy grupe të rinjsh janë përplasur me armë zjarri në afërsi të shkollës bujqësore. Nga të shtënat, fatmirësisht nuk ka patur persona të lënduar.

Policia e Dibrës e ka mbajtur të fshehtë si ngjarje, ndërsa është vënë në kërkim të personave të përfshirë në konflikt që prej pasdites së të Mërkurës, duke ngritur pika kontrolli në rrugët nacionale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb