Nga: ENEIDA CAKERRI
2 presh mesatarë
3-4 salçiçe në copëza
2 vezë
2 gota miell
150 ml ujë
150 ml dhallë
1 lugë gjelle pluhur pjekës
Nenexhik/Kopër
Kripë
Vaj për skuqje

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb