Recete nga znj Eneida
Përbërësit

2 vezë
150 ml qumësht
150 ml kos
150 ml ujë
Nenexhik
Majdanoz
Kopër
4 qepë të njoma
100gr djathë kaçkavall
Pak kripë
Rreth 500 gr miell
1 zarf me pluhur pjekës
Vaj për skuqje

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: