Këto janë pishinat më të bukuar në botë. Skenike, të zhytura në peizazhet më të veçanta dhe me pamje mahnitëse. Nga Lindja e Largët në SHBA dhe deri në Evropë, ja pishinat që të lënë me gojë hapur.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: